Whitney Houston prowadziła podwójne życie?

Gwiazda była w związku ze swoją asystentką?

Kilka dni temu, na Tribeca Film Festival został zaprezentowany nowy dokument o Whitney Houston – “Can I Be Me”. W produkcji został poruszony temat orientacji seksualnej gwiazdy.

Piosenkarka podobno miała romans ze swoją wieloletnią przyjaciółką i asystentką – Robyn Crawford. Relacja trwała ponad 20 lat… Wiedział o tym ojciec gwiazdy i jej mąż.

Kevin Ammons wyznał: “Robyn i Whitney były jak bliźniaczki. Były nierozłączne i Bobby, mąż Whitney nie mógł usunąć Robyn z jej życia.”

“Bobby Brown i Robyn Crawford byli jak ogień i woda. Nienawidzili siebie nawzajem. Walczyli o jej uznanie" – zdradził ochroniarz, David Roberts.

Kiedy Robyn zniknęła z życia Whitney, zaczęły się problemy z piosenkarką. “To był upadek wokalistki. Robyn była osobą, która zawsze podtrzymywała na duchu gwiazdę”.

Crawford nie miała nic wspólnego z produkcją “Can I Be Me”, ale zdradziła w wywiadzie dla Esquire, że domyśla się, dlaczego jej relacja i Whitney już nigdy się nie naprawiła. Piosenkarka twierdzi, że gwiazda chciała uniknąć rozdrapywania starych ran… Kiedy ktoś od niej odchodził, raczej nie można było liczyć na to, że piosenkarka się odezwie.

Środa, 03. Maja 2017

fb custom audience

adform