Miley Cyrus kłóci się na Instagramie z Dolce & Gabbana

O co poszło?

Brat Miley Cyrus wystąpił ostatnio na pokazie Dolce & Gabbana. Wokalistka postanowiła pochwalić się tym na swoim Instagramie… Niestety, jnie obeszło się bez kontrowersyjneg tekstu.

Piosenkarka napisała: ,,Gratulacje @braisonccyrus za pójście w swoim pierwszym pokazie… Bycie modelem nigdy nie było marzeniem mojego braciszka, ponieważ i tak jest już jednym z najbardziej utalentowanych muzyków, jakich moje uszy kiedykolwiek słyszały… Ale to nasza rodzinna cecha, żeby próbować wszystkiego chociaż raz (w granicach rozsądku) i podejmować wyzwania, które pomagają wyjść ze strefy komfortu. Wierzymy w próbowaniu nowych rzeczy każdego dnia! Kocham cię Prince Suga Bear i szczerze gratuluję tego doświadczenia! Zawsze jestem z ciebie taka dumna… " Poza tym napisała coś do Dolce & Gabbana: ,,D&G, bardzo mocno nie zgadzam się z prowadzoną przez was polityką… Ale wspieram wasze starania i wspierania młodych artystów oraz dawanie im szansy na pokazanie się!”.

O co chodzi? Otóż jeszcze niedawno było głośno o tym, że D&G zamierza ubierać Melanię Trump… Miley Cyrus nie głosowała na Trumpa w wyborach i nie spodobał jej się pomysł współpracy projektantów z żoną prezydenta USA.

Dom mody bardzo szybko odpisał na wiadomość Cyrus: “Jesteśmy Włochami i nie obchodzi nas polityka Stanów Zjednoczonych”- napisał na swoim profilu na instagramie- ,,Projektujemy suknie, a ty, jeśli myślisz, że możesz uprawiać politykę na Instagramie, to jesteś zwykłą ignorantką. Nie potrzebujemy twoich postów i komentarzy, więc następnym razem po prostu nas zignoruj!”

Ciekawe, czy pojawi się więcej wiadomości…

Środa, 21. Czerwca 2017

fb custom audience

adform