MTV CELEBRUJE DZIEŃ KOBIET

ZMIANA OPRAWY I WYJĄTKOWA PLAYLISTA MUZYCZNA

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, przygotowaliśmy niespodziankę! W ramach kampanii #SOUNDON wspierającej równouprawnienie kobiet, kanał zmieni swoją identyfikację wizualną w celu zwrócenia uwagi na rolę pań w każdej dziedzinie, w tym w kulturze.

Wsparcie dla równouprawnienia kobiet w społeczeństwie od zawsze było jedną z głównych wartości MTV. Dlatego 8 marca charakterystyczna litera M, znajdująca się w naszym logotypie, zostanie odwrócona, przybierając postać litery W, symbolizującej słowo Woman. Nowa oprawa ma na celu oddanie hołdu wszystkim paniom, niezależnie od koloru skóry, wyznania
czy poglądów.

Tego dnia, także w ramach kampanii #SOUNDON, w kanałach społecznościowych stacji zostaną wyemitowane spoty, podkreślające siłę kobiet. W materiałach wideo pojawią sie inspirujące krótkie wypowiedzi popularnych artystek, takich jak P!nk, Rita Ora, Alicia Keys czy Emma Watson.

8 marca w ramówce MTV Polska oraz MTV Music pojawią się przede wszystkim utwory śpiewane przez kobiety. Na antenie nadawane będą m.in. najnowsze single w wykonaniu takich wokalistek, jak Dua Lipa, Taylor Swift, Selena Gomez i Rita Ora.
Nie zabraknie także najnowszych przebojów w wykonaniu takich polskich artystek, jak Margaret, Natalia Nykiel oraz Marta Gałuszewska.

Czwartek, 08. Marca 2018

fb custom audience

adform