Kolejne oświadczenie dziewczyny Avicii'ego

Ma dość oskarżeń

20 kwietnia zmarł Avicii. DJ popełnił samobójstwo… Nie znaliśmy zbyt wielu faktów na temat jego życia prywatnego, czego potwierdzeniem są posty i zdjęcia zamieszczane w sieci przez Terezę Kacerovą, która była jego dziewczyną… Wzruszające fotki i piękne listy spotkały się z niesamowitym hejtem. Internauci oskarżają ją nawet o to, że przez nią Avicii popełnił samobójstwo…

Czeska modelka postanowiła napisać kolejne oświadczenie na Instagramie: "Piszecie do mnie, że wykorzystałam Tima dla sławy i pieniędzy. To jest najgorszy moment mojego życia, jestem pochłonięta smutkiem nie do opisania. W nocy budzą mnie ataki paniki, nie pamiętam dnia, kiedy nie wypiłam piwa przed umyciem zebów rano. Muszę ciągle tłumaczyć Luce (syn modelki – przyp. red.), dlaczego Tim patrzy teraz na niego z nieba, ale już nigdy nie będzie się z nim mógł spotkać.

A od was dostaje mnóstwo przykrych wiadomości. Piszecie, że Tim popełnił samobójstwo, bo miał mnie dość. Powinniście wstydzić tego, jak bardzo okrutni jesteście. Myślicie, że to, co piszecie pomaga mi radzić sobie z bólem, który czuję? Myślicie, że nie wracam się do każdej naszej rozmowy, każdej kłótni, każdego razu, kiedy byłam dla niego s*ką i nie zastanawiam się, czy gdybym nie zachowała się inaczej, Tim nadal by tu był?

Myślicie, że serce nie krwawi mi się za każdym razem, kiedy widzę starszego pana i myślę, że Tim nigdy nie dożyje takiego wieku? Naprawdę myślicie, że te wasze wiadomości pomogą Timowi, że Tim by tego chciał? Nawet nie macie prawa nazywać go po imieniu, o ile mi wiadomo, nie znał osobiście żadnego z was. Dla was to Avicii, dla mnie Tim".

Piątek, 11. Maja 2018

fb custom audience

adform