Gigi Hadid broni swojego związku!

Odpowiada hejterom

Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie po kilku tygodniach przerwy. Oczywiście niezmiernie nas to cieszy, ale są osoby, które negatywnie komentują tę love story.

Jeden z użytkowników zarzucił modelce i wokaliście, że ich związek jest pod publiczkę, a rozstania i powroty to chwyt marketingowy. Gigi nie pozostała obojętna wobec tego komentarza i napisała długą wiadomość…

“Wygląda na to, że oznaczacie mnie w nowym poścue każdego dnia … przestańcie … to jest po prostu negatywne, naprawdę nie mam do was żadnych zarzutów. Po prostu wiem, jaki piękny świat, w którym żyję, więc wyjdź na zewnątrz, a nie spędzaj czasu na próbach rozszyfrowania związku między dwojgiem ludzi, których nawet nie znasz i nie widzisz przez 99% czasu … ja jako ktoś, kto jest praktycznie nieaktywny w aplikacji, nie muszę go obserwować – moje oczy są wytatuowane jego klatce piersiowej. Energia, którą w to wkładasz, nie służy ci w żaden sposób, dziecko. naprawdę “zderzasz się ze ścianą.” Możecie nazwać to promocją, ale ja po prostu publikuję zdjęcia mojego chłopaka jak każdy, gdy go wspieram lub gdy on wspiera mnie, wynika to z miłości i wzajemnej ekscytacji. Nie ma tu niczego do rozgryzienia… daj sobie spokój. To jest mój ostatni komentarz w tej sprawie, ale mam nadzieję, że wiesz, że nie wynika to z niechęci, po prostu chciałabym, abyś znalazł coś, co zainspiruje Cię w życiu…" – napisała Hadid.

Przyznajemy, że to była niezła odpowiedź… Chyba już nikt nie ma złudzeń – to prawdziwa miłość.

Piątek, 06. Lipca 2018

fb custom audience

adform