Demi Lovato napisała list do fanów

Co wyznała?

Demi Lovato niedawno trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Na szczęście gwiazda powoli wraca do siebie… Przypomnijmy, że piosenkarka już kiedyś, przez długi czas była uzależniona od używek. Myśleliśmy, że już na dobre sobie z tym poradziła. Okazuje się, że Demi zawsze będzie musiała walczyć ze swoimi słabościami. Artystka napisała w sieci list do fanów.

“Wiem już, że jest to ciężka choroba, która nie znika z czasem. To coś, z czym muszę nadal walczyć i jeszcze nie skończyłam.

Chcę podziękować Bogu, za utrzymanie mnie przy życiu. Jestem wdzięczna swoim fanom za to, że wspierali mnie przez ostatni tydzień i wcześniej. Wasze pozytywne myśli i modlitwy pozwoliły mi znaleźć właściwą drogę w tym trudnym czasie.

Chcę podziękować mojej rodzinie, mojemu zespołowi, obsłudze Cedars-Sinai, któa była przy mnie przez cały ten czas. Bez nich nie mogłabym teraz napisać wam tego listu

Miłość, jaką mi wszyscy pokazaliście, nigdy nie będzie zapomniana. Patrzę w przyszłość i zmierzam do dnia, w którym będę mogła powiedzieć, że jestem po drugiej stronie. Nie przestanę walczyć".

Trzymamy kciuki, Demi!

Poniedziałek, 06. Sierpnia 2018

fb custom audience

adform