WIELKA METAMORFOZA EWELINY Z „WARSAW SHORE”

W „NOVA ONA – EVELONA”

Początek roku to czas najróżniejszych postanowień. Na zmiany w swoim życiu zdecydowała się także Ewelina z „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy. Słynna imprezowiczka postanawia zmierzyć się ze swoimi kompleksami i zawalczyć o nową sylwetkę. Czy uda jej się pokonać swoje słabości?

Ewelina jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd „Warsaw Shore”! Od samego początku budziła ogromne emocje i stała się obiektem licznych komentarzy – jedni od razu ją pokochali, drudzy hejtowali. I chociaż Ewelinie trudno odmówić dystansu i pewności siebie, nigdy nie ukrywała, że ogromna ilość uszczypliwych komentarzy na temat jej wyglądu, niejednokrotnie podcinała jej skrzydła.

Wraz z początkiem roku Ewelina postanowiła więc zmierzyć się ze swoimi kompleksami i udowodnić wszystkim, że choć każdy rozmiar jest piękny, nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić swoje życie. Jej zmagania o wymarzoną sylwetkę śledzić można w cyklu „Nova ona – Evelona" na kanale "MTV Polska na YouTube":http://www.youtube.com/watch?v=JI1Jz0mEZvA&feature=youtu.be.

Czwartek, 31. Stycznia 2019

fb custom audience

adform