Miły gest Kim Kardashian i Kylie Jenner w kierunku Taylor Swift?

Co takiego zrobiły celebrytki?

Kim Kardashian i Kylie Jenner stworzyły perfumy, których premiera miała odbyć się 26 kwietnia. Tego samego dnia premierę swojego nowego materiału muzycznego ma Taylor Swift.

Okazuje się, że celebrytki postanowiły przełożyć premierę na inny dzień, swoją decyzję uargumentowały w niespodziewany sposób. “Jesteśmy bardzo podekscytowane wydaniem naszego wspólnego zapachu, nad którym pracujemy od tak dawna. Niestety, dowiedziałyśmy się dzisiaj od producenta, że ​​kilka naszych butelek nie przeszło testów wytrzymałościowych na linii montażowej i wstrzymałyśmy produkcję, a zespół bada problem dalej. Wspólnie podjęłyśmy trudną decyzję o opóźnieniu premiery, ponieważ nigdy nie wydałybyśmy produktu, który nie spełniałby najsurowszych wytycznych jakościowych. Z pewnością poinformujemy Cię, gdy tylko otrzymamy nową datę premiery! Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.” – siostry napisały w oświadczeniu.

Jak myślicie, czy to był miły gest w kierunku Taylor Swift? Celebrytki nie chciały psuć jej ważnego dnia? Może bardziej martwiły się o siebie i o to, że tego dnia nie będą najważniejsze? Być może żadna z hipotez nie jest prawdziwa… Może rzeczywiście to kwestia butelek, które nie przeszły testów wytrzymałościowych.

Poniedziałek, 22. Kwietnia 2019

fb custom audience

adform