Camila Cabello i jej apel na Instagramie

Co o tym sądzicie?

Camila Cabello postanowiła się wypowiedzieć na temat hejtu. Wokalistka napisała post pod swoim zdjęciem na Instagramie. Gwiazda również się zmaga z nienawiścią w sieci i chciałaby przestrzec młodsze koleżanki…

„W ogóle nie korzystałam z mediów społecznościowych ze świadomą intencją unikania rzeczy, które ranią moje uczucia, ale na sekundę zapomniałam, próbując znaleźć zdjęcie, w którym było napisane, że to 2 rocznica utworu Havana. Moje oczy przypadkowo trafiły na nagłówek: moje ciało mnie zawstydza. Szczerze mówiąc, pierwszą rzeczą jaką poczułam, było wyobrażenie, że źle wyglądam: O nie! Mój cellulit! O nie. Najsmutniejsze jest to, że młode dziewczyny szukają doskonałości, której nie ma.
Piszę to do dziewczyn, takich jak moja młodsza siostra, które dorastają w mediach społecznościowych. Ciągle widzą poprzerabiane w Photoshopie, edytowane zdjęcia i myślą, że tak jest naprawdę. A tak nie jest, to jest fałszywe. Mamy całkowicie nierealne spojrzenie na ciało kobiety. Dziewczyny, cellulit jest normalny. Tłuszcz jest normalny. Jest piękny i naturalny. Mam nadzieję, że zrozumiesz to” – napisała wokalistka.

Co sądzicie o tym apelu? Popieramy!

Poniedziałek, 05. Sierpnia 2019

fb custom audience

adform