Demi Lovato przyznała się do tego, że przerabia fotki na Insta

Serio?!

Demi Lovato nie jest typem bardzo szczupłej modelki. Gwiazda jest seksowną, kształtną kobietą i wydawało się, że od pewnego czasu dobrze czuje się w swojej skórze. Przypomnijmy, że kiedyś miała zaburzenia odżywiania. Demi zamieszczała ostatnio na Instagramie zdjęcia w bikini, odsłaniała swoje krągłości, które prezentowały się świetnie. Okazuje się, że była to tylko iluzja.

W zeszłym roku Lovato prawie straciła życie po przedawkowaniu narkotyków. Od tamtej pory chodzi na terapię i pracuje nad swoją osobowością. Okazuje się, że idzie jej całkiem nieźle! Ostatni post na Instagramie pokazuje, że gwiazda ma dość oszukiwania siebie i innych! Demi przyznała się, że do tej pory retuszowała zdjęcia, a teraz będzie pokazywała tylko prawdziwą siebie.

“To jest mój największy lęk. Moje nieedytowane zdjęcie w bikini. I wiecie co? To jest CELLULIT!!!! Jestem literalnie taaaak zmęczona byciem wyszydzaną z powodu mojego ciała, retuszowaniem go (tak, pozostałe zdjęcia w bikini były retuszowane – i nienawidzę tego, że to robiłam, ale taka jest prawda), by inni myśleli, że jestem ICH ideałem piękna, ale to po prostu nie ja. To jest to, co mam. Chcę, by ten nowy rozdział w moim życiu dotyczył bycia autentyczną wobec tego, kim jestem, a nie starania się sprostać czyimś standardom. Więc oto ja, bezwstydna, bez strachu i dumna z posiadania ciała, które tyle przeszło i będzie dalej mnie zadziwiać, gdy kiedyś, mam nadzieję, urodzę dziecko. To jest takie wspaniałe uczucie, być znowu w telewizji/filmie i nie stresować się forsownym harmonogramem treningowym 14 godzin na dobę, nie odmawiać sobie prawdziwego tortu urodzinowego zamiast wybrania arbuza i bitej śmietany ze świeczkami, bo panicznie bałam się PRAWDZIWEGO tortu i czułam się fatalnie na jakiejś szalonej diecie. Oto ja, surowa, prawdziwa! I kocham siebie” – napisała Lovato.

Przyznajcie, że ten post jest niesamowity. Demi, gratulujemy!

Piątek, 06. Września 2019

fb custom audience

adform