Snooki zdradzana przez męża?

Czy to prawda, że Jionni LaValle korzystał ze strony dla zdradzających małżonków?

Zacznijmy od początku. AshleyMadison.com to randkowa strona internetowa, dla… zamężnych bądź żonatych osób, które szukają partnera do zdrady. Niedawno ukazała się publikacja jakoby adres emailowy męża Snooki Jionniego LaValle został użyty, aby założyć na niej konto. Nicole od razu wydała oświadczenie na swoim Insta, w którym broni partnera. 27-letnia gwiazda Jersey Shore napisała między innymi, że kiedy dowiedziała się o publikacji zaczęła się śmiać, bo widziała jak odległe te zarzuty są od prawdy. Na początku nie zamierzała nawet komentować sprawy, ale kiedy zobaczyła jak szerokie zatacza kręgi, przerwała milczenie.

>>> Polecamy też: Niesamowita fitness przemiana Chloe z Geordie Shore

- Jionni to najbardziej skromna, pełna szacunku i lojalna dusza jaką znam. Hello, dlatego za niego wyszłam. To porządny facet, który kocha swoją rodzinę bardziej niż cokolwiek innego na świecie – czytamy w bardzo długim poście. – A więc nie, mój mąż nie zapisał się na tę stronę po to, aby mnie zdradzać – dodaje.

Przypomnijmy, że Polizzi wyszła za Jionniego w 2014 roku. Para ma dwójkę dzieci – Lorenzo Dominic LaValle urodził się 26 sierpnia 2012, a Giovanna Marie LaValle 26 września 2014.

Środa, 26. Sierpnia 2015

fb custom audience

adform