Vicky ostrzega przed odchudzaniem

Co za mało, to niezdrowo

Trudno jest nie zazdrościć Vicky Pattison wspaniałej sylwetki i pięknej urody, ale jak przyznaje gwiazda Judge Geordie i Eks na plaży, wiele ją to kosztowało wysiłku i poświęcenie. A nawet o mało nie przepłaciła diety i ćwiczeń własnym zdrowiem.

>>> Polecamy także: Najostrzejsze odcinki Geordie Shore

Zanim ukazało się jej instruktażowy DVD ‘Vicky Pattison’s 7 Day Slim’, celebrytka próbowała różnych sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. W wywiadzie dla Mirror Online wyznała: ‘Dostałam kompletnej obsesji i liczyłam każdą jagódkę, którą jadłam na śniadania. Po pewnym czasie wyglądałam naprawdę źle. Dopiero pewnego dnia obudziłam się i zrozumiałam, że muszę się ruszyć. Muszę wyjść z przyjaciółmi i zjeść coś normalnego. I nie potrzebuję treningów trzy razy dziennie. Jestem normalną osobą i nie chcę tak żyć’.

>>> Polecamy także: Gorąca Vicky znów w Zoo

Od tego czasu Vicky zmieniła podejście do życia i do siebie samej. ‘Życie jest po to, aby żyć. Jakbym miała jeść codziennie na kolację awocado to byłoby to żałosne – dodaje. – Wolę zamówić sobie pizzę w niedzielę albo wziąć coś na wynos w sobotę. A potem wracam do ćwiczeń od poniedziałku. Bądź w porządku 70 – 80% swojego czasu, a pozostały czas wykorzystuj dla siebie’. Co wy na to?

Poniedziałek, 14. Września 2015

fb custom audience

adform