Ekipa z Newcastle

Akcja brytyjskiej wersji serii, wzorowanej na popularnym programie "Ekipa z New Jesey" rozgrywa się w Newcastle. Podobnie jak w pierwowzorze, ósemka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, na sześć tygodni zamieszka razem.
  • Ekipa z Newcastle #301

   Season 3 Episode 1

   Ekipa znów zajechała do Newcastle! Ale nie na długo. Czas zmienić szare wody rzeki Tyne na przejrzyste błękitne wody Cancun. Meksyk żyje studenckimi imprezami, Vicky i Ricci są rozpaleni, a Jay tęskni za miłością swojego życia.

  • Ekipa z Newcastle #302

   Season 3 Episode 2

   Sophie traci wiarę w Joela. Holly ugania się za Jamesem i pokazuje, że bardzo źle znosi odrzucenie. Ekipa imprezuje na pięknych plażach Meksyku.

  • Ekipa z Newcastle #303

   Season 3 Episode 3

   Sophie jest wniebowzięta, gdy Joel zaskakuje ją swoją wizytą. Ale czy będzie umiał zachowywać się w raju? Chłopaki próbują swoich sił w meksykańskim wrestlingu. James kończy zabawę w karetce.

  • Ekipa z Newcastle #304

   Season 3 Episode 4

   Chaosu w Cancun ciąg dalszy. Gaz świętuje, Charlotte romansuje, a Vicky eksploduje, gdy Chris wkręca ją i Holly w podróż z piekła rodem.

  • Ekipa z Newcastle #305

   Season 3 Episode 5

   Vicky i Ricci wracają do domu na urodziny Becci. Chris mści się na wszystkich, którzy wypili mu tequilę, a Gary i Charlotte udają się z misją odkupienia cennego trunku.

  • Ekipa z Newcastle #306

   Season 3 Episode 6

   Sophie zdradza ekipie, że chce wyjechać z Meksyku do swojego chłopaka, Joela. Vicky wygarnia Ricciemu, co naprawdę o nim myśli. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

  • Ekipa z Newcastle #307

   Season 3 Episode 7

   Charlotte i Gaz nie rozmawiają ze sobą. Becca i Jay wciąż się kłócą. Ricci i Gaz szukają pierścionka zaręczynowego a Jay podejmuje życiową decyzję.

  • Ekipa z Newcastle #308

   Season 3 Episode 8

   Ostatnie dni w Meksyku. Z domu znika kolejny członek ekipy. Ricci planuje oświadczyny. James i Holly postanawiają wypróbować zawieszenie w wózku. Charlotte wskakuje do łóżka Gary'ego.

fb custom audience

adform