Ekipa z Newcastle

Akcja brytyjskiej wersji serii, wzorowanej na popularnym programie "Ekipa z New Jesey" rozgrywa się w Newcastle. Podobnie jak w pierwowzorze, ósemka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, na sześć tygodni zamieszka razem.
  • Ekipa z Newcastle #801

   801

   Ekipa powraca w kolejnym sezonie ostrego imprezowania. W domu pojawia się nowy chłopak Aaron, a Marnie, która obiecała sobie przerwę od chłopaków, już pierwszej nocy ląduje w łóżku z Garym.

  • Ekipa z Newcastle #802

   802

   Gary jest zazdrosny, gdy Marnie flirtuje z Aaronem. Do domu wraca Vicky. Członkowie ekipy organizują płynącą tequilą imprezę dla singli.

  • Ekipa z Newcastle #803

   803

   Charlotte wraca do ekipy! Niestety nie mogła zrobić tego w gorszym momencie. Pojawia się w środku podwójnej randki i odkrywa, że Gary kręci z Marnie. Aaron idzie na randkę z Holly, ale okazuje się, że tak naprawdę w oko wpadła mu Vicky.

  • Ekipa z Newcastle #804

   804

   Po powrocie Charlotte wszyscy zastanawiają się, czy Gary i Marnie nadal będą ze sobą sypiać. Ekipa jedzie do Manchesteru aby urządzić kolejną szaloną imprezę dla singli.

  • Ekipa z Newcastle #805

   805

   Aaron podsłuchuje, jak Vicky obgaduje go przy dziewczynach tuż przed ich trzecią randką. Gdy chłopaki są w pracy, ku zaskoczeniu dziewczyn w domu pojawia się nowy chłopak Kyle.

  • Ekipa z Newcastle #806

   806

   Nowy domownik Kyle świętuje swoje pojawienie się w domu spędzając noc z Holly. Później cała ekipa wylatuje do Reykjaviku na mocarną imprezę.

fb custom audience

adform