• Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy
 • back to video
 • Informacja
 • Warszawa dołączyła do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na 'Ekipie z New Jersey' - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys'). Każda kolejna odsłona reality show o grupie przyjaciół wnosiła coś nowego i spotykała się z ciepłym przyjęciem z Waszej strony. Również 'Warsaw Shore' to już hit na skalę europejską, a kto wie... może wkrótce światową!  Nowy sezon na antenie MTV już od 20 kwietnia. Nowe odcinki oglądaj w niedziele o 23:00 lub w aplikacji MTV Under The Thumb, dostępnej za free, bez limitów i abonamentu! Do ściągnięcia na:

  Androida: http://bit.ly/AadJP6

  iPhone’a: http://bit.ly/18RvFdj

  Oglądalność pierwszego sezonu 'Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy' przebiła wszelkie oczekiwania. Dziękujemy, że jesteście z nami! Teraz nie pozostaje nam nic innego jak potwierdzić realizację sezonu 2, który na antenie MTV zagości już wiosną tego roku!

  Chcecie jeszcze więcej Warsaw Shore? Świetnie. Zajrzyjcie na indywidualne profile uczestników Ekipy z Warszawy (Twitter i Facebook). Szukajcie ich po następujących hashtagach:  #WSTrybson

  #WSPaweł

  #WSWojtek

  #WSAnia

  #WSAniaMała

  #WSEliza

  #WSEwelina  Poznaj bliżej uczestników Ekipy:


  Jakub

  Lat: 29

  Pochodzenie: Poznań
  Jakub to wulkan pozytywnej energii! Zawsze dobrze się bawi, tak ze znajomymi, jak w towarzystwie zupełnie obcych ludzi. Dogada się z każdym, poza próżnym snobem i pustą materialistką. Nie lubi osób dwulicowych, bo sam zawsze mówi wprost, co mu się nie podoba. Przyjaciele okrzyknęli go królem ciętej riposty. Najważniejsza jest dla niego rodzina… duża rodzina. W wolnych chwilach oddaje się swoim dwóm największym pasjom: imprezom i sportom walki. Efekty treningów widać już na pierwszy rzut oka - Jakub to naprawdę duży facet!

  Eliza

  Lat: 20

  Pochodzenie: Tuliszków
  Jeśli jesteś prawdziwym mężczyzną, najlepiej Radkiem Majdanem z dowcipem Wojewódzkiego, to masz u niej szanse. Jej największe marzenie? – stać się modelką sławną na cały świat. Uwielbia być w centrum uwagi i skupiać na sobie wzrok całego otoczenia. Brak kompleksów i dystans do siebie, czyni z niej śliną kobietę. Jest szczera i otwarta – to też najbardziej ceni u innych ludzi. Idolem Eweliny jest Britney Spears, ale zdaje sobie sprawę, że jej talent muzyczny pozostawia wiele do życzenia ;)  Wojtek

  Lat: 25

  Pochodzenie: Poznań
  Uwielbia ekstremalne przygody. Może to właśnie z jednej z nich pochodzi jego domowe, słodkie zwierzątko, którym jest… krokodyl! Jest także mistrzem w slopestyle. Za każdym razem podkreśla swoją wdzięczność dla Ojca któremu, jak twierdzi, zawdzięcza wszystko. Najlepszy czas to ten, kiedy tańcząc jak Michael Jackson, zarabiał na drinki na Majorce. Po jednej z takich imprez obudził się z całkowicie ogoloną głową… wygląda na to, że było naprawdę grubo ;)

  Paweł „Trybson”

  Lat: 22

  Pochodzenie: Sosnowiec
  Miłośnik siłowni oraz mistrz świata amatorskich zawodów MMA. Po rozstaniu ze swoją narzeczoną, postanowił zostać łamaczem kobiecych serc i czynnym poszukiwaczem gorących „ptaszyn”, a dokładnie – „gąsek” ;). Uwaga! ma swojego sobowtóra… to jego brat bliźniak. Życiowy plan – zastąpić Hugh Hefnera w jego obowiązkach ;) – życzymy powodzenia Trybson.

  Ania

  Lat: 22

  Pochodzenie: Żmigród
  Ania – mix skrajności – imprezowiczka i przyszła policjantka, uwielbiająca gotować i… prać! Whiskey jest jej żoną, a tatuaże stanowią nieodłączny element wizerunku. Z drugiej zaś strony, jeździectwo konne, które uprawia od najmłodszych lat. A to wszystko w jednej Ani!

  Paweł

  Lat: 23

  Pochodzenie: Poznań
  Zawsze w pełnej gotowości, oj tak, to właśnie cały Cattaneo. Kocha wszystkie Kobiety. Włoskie korzenie, temperament i wygląd działa na panie jak prawdziwy magnes lecz pomimo licznych pokus chłopak ma żelazne zasady. Jedną z nich jest absolutny zakaz spania z dziewczynami swoich kolegów. Rozważa karierę modela, ale jego łakomstwo nie pasuje do tego wizerunku – tak twierdzi.

  Ewelina

  Lat: 19

  Pochodzenie: Zgierz
  Taniec to jej hobby, śpiew to pasja. Raz nawet brała udział w talent show.
  Jest wulkanem energii i wszędzie jej pełno, bo bycie w centrum uwagi, to dla
  niej przymus bezwarunkowy. Pochłonięta lekturą o odległych krajach, pogłębia
  swoje zamiłowanie do kultury arabskiej. Uwielbia nasz „krajowy” alkohol ;) i
  opalonych mężczyzn. Z nią nie da rady się nudzić.

  Ania „Mała”

  Lat: 21

  Pochodzenie: Będzin
  „Mała” fabryka pozytywnej energii! Nad życie kochająca swoich rodziców na których może liczyć w każdej sytuacji. Taniec potrafi owładnąć jej wszystkie zmysły. Pieniądze i kariera nie są dla niej najważniejsze. To, co liczy się dla niej najbardziej, to wspaniałe wspomnienia, których nikt jej nie odbierze.


back to top