Dopasowani

Czy zorientowałbyś się, gdyby Twoja wymarzona druga połowa któregoś dnia stanęła przed Tobą? Nie tak łatwo odkryć prawdziwy skarb! W naszym największym randkowym eksperymencie postaramy się to sprawdzić, poddając wybrane pary testom na dopasowanie! Zobaczycie, jak bohaterowie poradzą sobie z serią testów, które sprawdzą, jak bardzo są sobie oddani i jak dobrze potrafią zrozumieć swoje potrzeby. W 'Dopasowanych' pojawi się 10 pięknych lasek, a także 10 wspaniałych facetów. Używając specjalnych metod dopasowania, sprawdzimy, kto pasuje do kogo najlepiej i spróbujemy ich połączyć! Podczas miesięcznego pobytu na Hawajach, każda z osób biorących udział w naszym eksperymencie będzie musiała znaleźć najlepiej dopasowaną połówkę. Jeśli wszystkim się to uda, dobrze ich wynagrodzimy - otrzymają do podziału milion dolarów! Trzymajcie za nich kciuki i oglądajcie 'Dopasowanych'!
  • Dopasowani #101

   Nie udźwigniesz prawdy

   Dziesięć wolnych kobiet i dziesięciu mężczyzn spędza razem miesiąc, by przekonać się, który z uczestników jest dla nich odpowiednim partnerem. Jeśli uda im się do tego dojść, rozbiją największy bank w historii MTV - milion dolarów.

  • Dopasowani #102

   Kuszenie Chrisa T.

   Chris T. ryzykuje milion dolarów przez niezdolność zapomnienia o Shanley. Gdy giną pamiętniki Ryana, pocieszenia szuka u Kayli, która to szuka pocieszenia u Wesa.

  • Dopasowani #103

   Prawdziwe wyzwanie

   Atmosfera między Jacy i Simone robi się napięta, bo obydwie walczą o Johna. Wycieczka do Boom Boom Room rozpala relację Brittany i Adama. Na jaw wyjdą również żenujące fakty na temat dawnych nawyków dziewczyn.

  • Dopasowani #104

   Podwójny strzał

   Byli dziewczyn zostają zaproszeni do domu, żeby rozsiać plotki. Do Brittany nie dociera, że Adam nie jest nią zainteresowany. Coleysia i Ashleigh wdają się w romans.

fb custom audience
google remarketing

adform