Pogromcy nadwagi (Sezon 2)

2 sezon już na naszej antenie - premierowe odcinki 2 sezonu emitujemy od wtorku do czwartku o godz. 17:25!

W 'Pogromcach nadwagi 2' młodzi ludzie po raz kolejny zmierzą się z problemami otyłości i staną do walki ze zbędnymi kilogramami, które utrudniają im życie. Do każdego z bohaterów wysyłamy naszego guru fitnessu, który zadba o to, aby cierpiący na otyłość mogli uporać się z tą chorobą.

Każdy odcinek to historia innego studenta, który przeszedł psychiczną i fizyczną przemianę, dając dowód na to, że zmiana jest możliwa nawet wtedy, gdy wydaje się to nieosiągalne! Zobaczycie, jak bohaterowie 'Pogromców nadwagi' w kluczowym momencie swojego życia biorą sprawy we własne ręce i, dzięki determinacji, odwadze i ciężkiej pracy zmieniają się nie do poznania.

Czy każdy wyjdzie z tej próby zwycięsko? A jeśli nawet - czy nie załamie się i nie wróci do dawnych nawyków? Przekonajcie się o tym oglądając premierowe odcinki 2 sezonu Pogromców nadwagi - od wtorku do czwartku o godz. 17:25 w MTV!

'Pogromcy nadwagi' to Seria dokumentalna, przedstawiająca problemy, z jakimi muszą radzić sobie nastolatki cierpiące na otyłość. W każdym odcinku poznamy życie młodych ludzi, których głównym problemem stała się nadwaga. Zobaczymy jak specjaliści od zdrowego trybu życia pomogą bohaterom stracić na wadze i odzyskać pewność siebie.
  • Pogromcy nadwagi (Sezon 2) #205

   s02e05 Jorine

   Aby zrzucić kilogramy, Jorine musi pogodzić się z rodzinną tragedią z przeszłości.

  • Pogromcy nadwagi (Sezon 2) #206

   s02e06 Maya

   Maya była niegdyś sportsmenką, jednak rozwód rodziców sprawił, że porzuciła treningi i zaczęła jeść bez opamiętania. Trener Joey pomoże jej wrócić do formy.

  • Pogromcy nadwagi (Sezon 2) #207

   s02e07 Rebecca

   Trener Saran musi zmierzyć się z przeczulonym ojcem Rebecci, aby pomóc jej wrócić do formy.

fb custom audience
google remarketing

adform