Ekipa z New Jersey

Ekipa z New Jersey 5 - po wakacjach we Florencji Ekipa wraca na stare śmieci. Nie oznacza, to że czeka nas powtórka z rozrywki – we Włoszech (4 sezon) działo się przecież sporo! Mike „The Situation” doprowadzał wszystkich do szału, choć pod koniec próbował się poprawić.

Czy reszta Ekipy będzie potrafiła mu wybaczyć? Co z Ronem i Sammi? Czy romantyczna atmosfera Florencji złagodziła naturę ich związku, czy też czeka nas kolejny dramatyczny etap związku dwójki "guidos"?

Pewne jest natomiast, że Pauly D i Vinnie pozostaną świetnymi kumplami jak do tej pory, choć ich tolerancja na wybryki Snooki i Deeny zdaje się coraz bardziej maleć... Jak to wszystko się skończy?
  • Ekipa z New Jersey #501

   Nadciąga burza

   Lokatorzy wracają z Włoch i nie mogą się już doczekać przybycia na wybrzeże New Jersey. Dramat wisi jednak w powietrzu, gdy Mike grozi zniszczeniem związku Snooki z Jionnim.

  • Ekipa z New Jersey #502

   Jeden za burtą

   Vinny rozważa swe opcje: zostać na wybrzeżu New Jersey czy wracać do domu, do Staten Island. Snooki walczy z Jionnim, a reszta lokatorów wraca do swych zwykłych zajęć: imprezowania i opalania do upadłego.

  • Ekipa z New Jersey #503

   Padając jak muchy

   Lokatorzy starają się ułożyć sobie życie na wybrzeżu bez Vinny’ego, a Mike musi stawić czoło swoim własnym wewnętrznym demonom. Jest to jednak także dzień urodzin Pauly’ego, który otrzymuje najlepszy prezent w życiu!

  • Ekipa z New Jersey #504

   Uwolnić Vinny’ego

   Mike wraca i odkrywa, że Danny zagroził znalezieniem nowych lokatorów! Dziewczyny wynajmują striptizerki na szaloną imprezę urodzinową Pauly’ego i Mike’a. Lokatorzy jadą także do Staten Island, by porwać Vinny’ego, ale czy zechce on z nimi wrócić?

  • Ekipa z New Jersey #505

   Milutki

   Wszyscy świętują powrót Vinny’ego. Mike bardzo stara się być miły, ale kończy się to na wkurzeniu chłopaków. Snooki walczy z przykrą przypadłością.

  • Ekipa z New Jersey #506

   Podchody

   The Situation w sekrecie zbiera informacje mające pognębić kogoś z lokatorów - i tym razem nie jest to Snooki. J-WOWW wychodzi z siebie, gdyż Roger zniknął i nie oddzwania.

  • Ekipa z New Jersey #507

   Miłość na wybrzeżu New Jersey

   Wszyscy lokatorzy są zajęci umizgami do obecnych partnerów, ale w domu nigdy nie może być spokojnie. Jedno z lokatorów wywołuje spięcie z Pulpecikami - Deeną i Snooki, a kusy strój Jenni jest wyzwaniem dla Rogera.

  • Ekipa z New Jersey #508

   Ostre przedmioty

   Podczas wyprawy na ryby ekipa stara się uniknąć ataku rekina. Jenni staje oko w oko z podglądaczką Pauly’ego. Snooki upatruje sobie Vinny’ego, gdy jej chłopak odrzuca okazywane mu uczucie.

  • Ekipa z New Jersey #509

   Prawda cię wyzwoli

   Mike postanawia, że nie może dłużej ukrywać „prawdy” przed chłopakiem Snooki. Pauly, Vinny i Deena odkrywają, że w domu na wybrzeżu New Jersey trudno jest być singlem.

  • Ekipa z New Jersey #510

   Osamotniony Pulpecik

   Gdy Mike wyznaje Jionniemu, że kręcił ze Snooki, wywiązuje się burzliwa dyskusja. Deena poznaje bolesną prawdę o Joeyu. Kilkoro lokatorów jedzie na biwak, a tymczasem Vinny i Paul szykują największego psikusa w historii wybrzeża!

  • Ekipa z New Jersey #511

   Jesteśmy rodziną

   Gdy lokatorzy szykują się do wyjazdu, Mike rozpuszcza plotkę o siostrze Deeny, Pauly i Vinny płatają figle w domu, a wybrzeże nawiedza sztorm stulecia.

fb custom audience

adform