Ekipa z New Jersey #602

Współlokatorzy osiedlają się na dobre na wybrzeżu, a Deena radzi sobie z dala od swojego chłopaka. Oświadczenie Nicole szokuje wszystkich domowników.
  • Ekipa z New Jersey #601

   Once More Unto the Beach

   Wszyscy po raz ostatni wracają na wybrzeże. Mike „The Situation” opowiada o swoim powrocie do zdrowia, a Snooki mierzy się z wyzwaniem, jakim jest bycie w ciąży w imprezowym domu.

  • Ekipa z New Jersey #602

   No Shame, Good Integrity

   Współlokatorzy osiedlają się na dobre na wybrzeżu, a Deena radzi sobie z dala od swojego chłopaka. Oświadczenie Nicole szokuje wszystkich domowników.

  • Ekipa z New Jersey #603

   Toxic Shots Syndrome

   Snooki wyprowadza się z domu, aby pobyć w samotności, a Deena stara się przetrwać bez swojego klopsika. Mike radzi sobie z ubocznymi efektami powrotu do zdrowia po zaaplikowanym leczeniu.

  • Ekipa z New Jersey #604

   Blues, Balls & Brawls

   Jenni planuje urządzić imprezę niespodziankę z okazji urodzin Rogera, który wybiera się na południe. Deena przesłuchuje Danny’ego jako nowego kandydata na klopsika. Współlokatorzy wplątują się w bójkę w klubie i jeden z nich musi się bić.

  • Ekipa z New Jersey #605

   Merp Walk

   Jenni dowiaduje się, jakie odniosła obrażenia. Mike rozważa większe zaangażowanie w związek z Paulą. Prowadząc klopsikowe przesłuchania, Deena wypada z rondla i ląduje ogniu.

  • Ekipa z New Jersey #606

   Let’s Make it Official

   Jenni zastanawia się nad jej związkiem z Rogerem i pojmuje, że mogą mieć więcej kłopotów niż myślała. Mike podejmuje decyzję o większym zaangażowaniu w związek z Paulą… do momentu zderzenia z rzeczywistością.

  • Ekipa z New Jersey #607

   Great Meatballs of Fire

   Mike dostosowuje się do życia w związku, ale ciężko mu pojąć zasady. Deena powraca do swojej metody sporządzania klopsików, ale musi zawalczyć o prawo do imprezowania.

  • Ekipa z New Jersey #608

   Control the Crazy

   Sammi rozmawia z Deeną na temat jej wybryków klopsikami i dochodzi do konfrontacji. Mike i inni poznają „dziką” stronę Pauli, a Mike nie jest pewny, czy sobie z nią poradzi.

  • Ekipa z New Jersey #609

   Make it Unofficial

   Jenni organizuje imprezę dla Nicole i zaprasza wszystkich współlokatorów. Wszyscy popierają decyzję Mike’a o rozstaniu z Paulą i chcą uczestniczyć we wszystkich jego zagraniach.

  • Ekipa z New Jersey #610

   Shore Shower

   Wraca MVP, prawie wciągając Vinny’ego w miłosny trójkąt. Ekipa wpada w klubie na Angelinę. Dziewczyny walczą o zachowanie w tajemnicy imprezy dla Nicole z okazji narodzin dziecka, a Vinny denerwuje się, że Jionni zobaczy go na imprezie.

  • Ekipa z New Jersey #611

   Awkward!

   Podczas ostatniej sesji na sofie, Mike i Nicole próbują zakopać topór wojenny, Vinny godzi się z Jionni, a Deena przyjmuje do wiadomości, że Klopsik może dorosnąć.

  • Ekipa z New Jersey #612

   Raining Men & Meatballs

   Klopsiki zajmują promenadę i prowadzą przesłuchania, na których wybierają tymczasowego imprezowicza dla Deeny. Mike ujawnia współlokatorom, że kiedyś był striptizerem, a oni namawiają go na pokaz.

fb custom audience

adform