Ekipa z New Jersey

Ekipa z New Jersey 5 - po wakacjach we Florencji Ekipa wraca na stare śmieci. Nie oznacza, to że czeka nas powtórka z rozrywki – we Włoszech (4 sezon) działo się przecież sporo! Mike „The Situation” doprowadzał wszystkich do szału, choć pod koniec próbował się poprawić.

Czy reszta Ekipy będzie potrafiła mu wybaczyć? Co z Ronem i Sammi? Czy romantyczna atmosfera Florencji złagodziła naturę ich związku, czy też czeka nas kolejny dramatyczny etap związku dwójki "guidos"?

Pewne jest natomiast, że Pauly D i Vinnie pozostaną świetnymi kumplami jak do tej pory, choć ich tolerancja na wybryki Snooki i Deeny zdaje się coraz bardziej maleć... Jak to wszystko się skończy?
  • Ekipa z New Jersey #201

   Kierunek: Południe

   Ekipa z New Jersey jedzie do Miami! Mike, Pauly D., Snooki i JWoww jadą wzdłuż Wschodniego Wybrzeża, a pozostali wybierają samolot - spędzą zimę na południu Stanów. Gdy niespodziewanie pojawia się ich była współlokatorka, Angelina, powracają dawne kłopoty

  • Ekipa z New Jersey #202

   Kac

   Sammi próbuje się dowiedzieć, co Ronnie naprawdę robił w klubie poprzedniej nocy, ale nikt nie chce jej powiedzieć. Kiedy Angelina przerywa podryw Pauly'ego, poznajemy jego całkiem nowe oblicze.

  • Ekipa z New Jersey #203

   Szaleństwa króla Ronniego

   Angelina chowa dumę do kieszeni i przeprasza dziewczyny. W domu Mike, Vinny i Pauly zabawiają się z brzydkimi dziewczynami w jacuzzi, a Ron szaleje za plecami Sammi.

  • Ekipa z New Jersey #204

   Zerwanie

   Związek Sammi i Ronniego przechodzi kryzys. Dziewczyna próbuje powiedzieć mu, że ma go dość, ale 5 minut później idzie z nim do domu. Ronnie wychodzi bez szwanku z ognia pytań, lecz dziewczyny mają co do niego pewne podejrzenia.

  • Ekipa z New Jersey #205

   List

   Sammi znajduje "anonimowy" list napisany przez Snooki i Jenni. Za jego sprawą decyduje się definitywnie zakończyć związek z Ronniem. No, może tylko na razie. Tymczasem Mike, Vinny i Pauly spotykają się z czterema dziewczynami.

  • Ekipa z New Jersey #206

   Jak to w ekipie

   Anonimowa notatka rodzi napięcie między dziewczynami, które kończy się bójką. Po spędzeniu kolejnej nocy z Vinnym Snooki ujawnia pewne fakty dotyczące jej "przyjaciela".

  • Ekipa z New Jersey #207

   Sypiając z wrogiem

   Współlokatorzy zmagają się ze skutkami bójki dziewczyn. Angelina umawia się z Jose, facetem poznanym w klubie, a Jenni i Snooki robią specjalne kombinezony, by posprzątać pokój, w którym Snooki prześpi się z chłopakiem.

  • Ekipa z New Jersey #208

   Cała rodzinka

   Wychodzi na jaw, że Angelina spędziła noc z Vinnym. Mike grozi im, że powie o tym Jose. W odwiedziny przyjeżdża rodzina Vinny'ego. Vinny i Pauly znajdują wymarzone dziewczyny, ale serce jednego z nich zostanie złamane.

  • Ekipa z New Jersey #209

   Brudna chata

   Angelina wpada w kłopoty, gdy mieszkańcy domu dowiadują się, że przespała się z Jose po tym, jak zrobiła to z Vinnym. Potem za bardzo zbliża się do faceta, z którym Snooki spędziła noc. Ale najgorsze chwile przyjdą, gdy Mike odkryje coś w łazience.

  • Ekipa z New Jersey #210

   Żegnaj, dziecinko

   Mike ponownie spotyka się z gorącą laską z Kanady, stając się obiektem kpin reszty domowników. Angelina mówi mieszkańcom, co naprawdę o nich myśli, doprowadzając Snooki do szału i przekraczając wszelkie dozwolone granice.

  • Ekipa z New Jersey #211

   Dziewczyny z sąsiedztwa

   Vinny musi się zdecydować, którą grupę dziewczyn wybrać. Angelina wyjechała, więc Snooki postanawia wreszcie zakopać topór wojenny z Jenni i Sam. Jednak szczęście trwa bardzo krótko, bo Mike coraz bardziej ją wkurza.

  • Ekipa z New Jersey #212

   Deja vu

   Wszyscy są poirytowani zachowaniem Mike'a - przez niego współlokatorzy zostają wyrzuceni z klubu, policja odholowuje ich samochód, dom niemal staje w płomieniach, a w dodatku chłopak zawodzi jako pomocnik Pauly'ego w zdobywaniu lasek. I to dwukrotnie!

  • Ekipa z New Jersey #213

   Ostatnie rozdanie

   Zarówno Pauly, jak i Vinnie idą na randki ze swoimi dziewczynami z Miami, podczas gdy ostatnia kolacja Sam i Ronniego szybko przeradza się w kłótnię.

fb custom audience

adform